Viloyat hokimining o‘rinbosari Nuriddin Mamajonov boshchiligidagi viloyat delegatsiyasi Xitoyning qator provinsiyalarida bo‘lib, tadbirkorlar bilan uchrashuvlar o‘tkazmoqda
by spadmin | Avg 4, 2025 | Yangiliklar
Viloyat hokimining o‘rinbosari Nuriddin Mamajonov boshchiligidagi viloyat delegatsiyasi Xitoyning qator provinsiyalarida bo‘lib, tadbirkorlar bilan uchrashuvlar o‘tkazmoqda. Xususan, Shandun provinsiyasi tadbirkorlari ishtirokidagi muloqotda Farg‘ona viloyatining...

Делегация Ферганской области во главе с заместителем хокима области Нуриддином Мамаджановым посещает ряд провинций Китая и проводит встречи с предпринимателями
Делегация Ферганской области во главе с заместителем хокима области Нуриддином Мамаджановым посещает ряд провинций Китая и проводит встречи с предпринимателями. В частности, в ходе встречи с предпринимателями провинции Шаньдун была проведена презентация...