by spadmin | Avg 29, 2025 | Yangiliklar
Tadbirda viloyat hokimining o‘rinbosari -Investitsiyalar, sanoat va savdo boshqarmasi boshlig‘i Nuriddin Mamajonov boshchiligidagi viloyatimizdan 20 nafardan ortiq rasmiy va tadbirkorlardan iborat delegatsiya faol ishtirok etdi....
by spadmin | Avg 22, 2025 | Yangiliklar
O‘zbekiston va Xitoy Xalq Respublikasi o‘rtasida savdo-iqtisodiy hamkorlikni yanada rivojlantirish hamda ikki tomonlama aloqalarni mustahkamlash maqsadida Toshkent shahrida “Huahe International” kompaniyasi tashabbusi bilan VIII “Ipak yo‘li davlatlari tovarlari”...
Bugungi kunning eng muhim va dolzarb mavzulari haqida ma’lumot berib boruvchi “Siyosiy ma’rifat soati” haftaning har juma kuni Respublika Ma’naviyat va ma’rifat markazi, Prezident huzuridagi Davlat xizmatini rivojlantirish agentligi tomonidan taqdim etib...
by spadmin | Avg 19, 2025 | Yangiliklar
Viloyatimizda davom etayotgan “Tadbirkorlar bilan ochiq muloqot” oyligi doirasidagi navbatdagi uchrashuv Beshariq tumanida o‘tkazildi. Unda viloyat hokimining o‘rinbosari Nuriddin Mamajonov tegishli mutasaddilar hamrohligida tadbirkorlarning taklif, tashabbus hamda...
by spadmin | Avg 18, 2025 | Yangiliklar
O‘zbekiston tumanida tadbirkorlar bilan ochiq muloqot bo‘lib o‘tdi Viloyatimizda davom etayotgan “Tadbirkorlar bilan ochiq muloqot” oyligi doirasida bugun O‘zbekiston tumani hokimligida tadbirkorlar bilan navbatdagi uchrashuv o‘tkazildi.

by spadmin | Aug 29, 2025 | News
At the event, a delegation of more than 20 officials and entrepreneurs from our region, led by the Deputy Governor of the region – Head of the Department of Investments, Industry and Trade, Nuriddin Mamajonov, took an active part. Within the framework of the forum, an...
by spadmin | Aug 22, 2025 | News
In order to further develop trade and economic cooperation and strengthen bilateral relations between Uzbekistan and the People’s Republic of China, the 8th International Exhibition of Goods of the Silk Road Countries was organized in Tashkent at the initiative of...
The “Political Awareness Hour”, which provides information on the most important and topical issues of today, is presented every Friday by the Republican Center for Spirituality and Enlightenment together with the Agency for Development of Public Service under the...
by spadmin | Aug 19, 2025 | News
As part of the ongoing “Open Dialogue with Entrepreneurs” month in our region, the next meeting took place in Beshariq District. At the event, Deputy Governor of the region, Nuriddin Mamajonov, together with relevant officials, listened to the proposals, initiatives,...
by spadmin | Aug 18, 2025 | News
As part of the ongoing “Open Dialogue with Entrepreneurs” month across our region, a meeting was held today at the Uzbekistan District Administration with the participation of local entrepreneurs. The session served as the next stage in a series of constructive...